Electrical Panel Switch Cover Lockout (GS-EPL-SSCL-23)
Part No:
GS-EPL-SSCL-23
Specification
Accommodate button upto 30 mm diameter and 40 mm tall.
Hole Dia
GS-EPL-SSCL-23
70 mm
32 mm
49 mm
23 mm
Enquiry
Now
Name
Phone
Company
Email
City
Country
Message
Send
Related products
Add to cart
Add To Cart
View cart
Electrical Panel Metallic hole lockout – Kit (GS-EPL-MHOL-KIT)
View cart
Electrical Panel Door Lockout (GS-EPL-DL-B)
Electrical Panel Door Lockout (GS-EPL-DL-L)
Switch Cover Lockout – 9 mm hole dia (GS-EPL-SCL-9)