Standard Switch Cover Lockout – 30 mm hole dia (GS-EPL-SSCL-30)
Part No:
GS-EPL-SSCL-30
Specification
Accommodate button upto 30 mm diameter and 40 mm tall.
Hole Dia
GS-EPL-SSCL-23
70 mm
32 mm
49 mm
30 mm